Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

2 950,00 zł

Pionowy opiekacz gazowy MD-4 marki MELTEM o jednorazowym wsadzie do 50 kg. Wszystkie części maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 Cr-Ni. Stosowane są palniki MELTEM R-3. Zawory gazowe Systemu Bezpieczeństwa automatycznie odcinają dopływ gazu po zgaszeniu palników. Silnik można obracać z prędkością 1 obr/min w prawo lub w lewo. Silnik jest chłodzony powietrzem i chroniony osłoną termiczną. Druty ochronne wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 310 Cr-Ni (żaroodpornej) i są trwałe. Łatwy do przeprowadzenia ogólnej konserwacji, naprawy i czyszczenia. Chodzący korpus zapewnia łatwość obsługi. 

 UWAGA! Do wyboru na gaz ziemny lub gaz płynny. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję.

  • Tylko online

3 300,00 zł

Pionowy opiekacz gazowy MB-4 marki MELTEM o jednorazowym wsadzie do 50 kg. Maksymalna wysokość bloku mięsa 65 cm. Przeznaczony jest do przyrządzania dużych sztuk mięsa, zwłaszcza specjalności kuchni tureckiej . Wykonanie - stal nierdzewna AISI 304 Cr-Ni.

Pozostałości po pieczeniu mięsa oraz nadmiar tłuszczu spływają do specjalnej szufladki na tłuszcz.

UWAGA! Posiadamy dwie wersje: na gaz propan-butan oraz na gaz ziemny. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję.

7 200,00 zł

Grill gazowy Potis GD 5 umożliwia grillowanie mięsa przy wykorzystaniu gazu płynnego (propan-butan) oraz gazu ziemnego. Urządzenie jest wyposażone w 5 promienników, które zapewniają równomierną obróbkę termiczną mięsa. Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania opiekacz gazowy Potis został wyposażony w ergonomiczne pokrętła umożliwiające dokładne i niezależne sterowanie palnikami.

Markowy i wysokowydajny silnik, umieszczony w górnej części gyrosa, obraca bagnet z mięsem i umożliwia przygotowanie mięsa o wadze do 120 kg. Opiekacz gazowy jest łatwy w zachowaniu czystości. Pozostałości po pieczeniu mięsa oraz nadmiar tłuszczu spływają do specjalnej tacy na tłuszcz.

3 900,00 zł

Pionowy opiekacz gazowy GD4 niemieckiej marki POTIS o jednorazowym wsadzie do 70 kg. Maksymalna wysokość bloku mięsa 63 cm. Przeznaczony jest do przyrządzania dużych sztuk mięsa, zwłaszcza specjalności kuchni tureckiej . Wykonanie - stal nierdzewna. Cztery podwójne palniki na podczerwień z płytkami ceramicznymi niezależnie sterowane. Powierzchnia grzewcza palników 64,5x18,5cm. Silnik napędzający bagnet z mięsem znajduje się w górnej części gyrosa. Pozostałości po pieczeniu mięsa oraz nadmiar tłuszczu spływają do specjalnej szufladki na tłuszcz.

Uwaga: Dostępne są dwa warianty propan-butan (G30) lub gaz ziemny (G20).

6 100,00 zł

Grill gazowy Potis GD 5 umożliwia grillowanie mięsa przy wykorzystaniu gazu ziemnego lub płynnego. Urządzenie jest wyposażone w 5 promienników, które zapewniają równomierną obróbkę termiczną mięsa. Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania opiekacz gazowy Potis został wyposażony w ergonomiczne pokrętła umożliwiające dokładne i niezależne sterowanie palnikami.

Markowy i wysokowydajny silnik, umieszczony w górnej części gyrosa, obraca bagnet z mięsem i umożliwia przygotowanie mięsa o wadze do 120 kg. Opiekacz gazowy jest łatwy w zachowaniu czystości. Pozostałości po pieczeniu mięsa oraz nadmiar tłuszczu spływają do specjalnej tacy na tłuszcz.

4 200,00 zł

Grill gazowy Potis FGD4 umożliwia grillowanie mięsa przy wykorzystaniu gazu ziemnego lub płynnego. Urządzenie jest wyposażone w 4 promienniki, które zapewniają równomierną obróbkę termiczną mięsa. Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania opiekacz gazowy Potis został wyposażony w ergonomiczne pokrętła umożliwiające dokładne i niezależne sterowanie palnikami.

Markowy i wysokowydajny silnik, umieszczony w dolnej części gyrosa, obraca bagnet z mięsem i umożliwia przygotowanie mięsa o wadze do 70 kg. Opiekacz gazowy jest łatwy w zachowaniu czystości. Pozostałości po pieczeniu mięsa oraz nadmiar tłuszczu spływają do specjalnej tacy na tłuszcz.

9 300,00 zł

Opiekacz gazowy MV-5S MELTEM. Konstrukcja typu „V” umożliwia znacznie  szybsze gotowanie w porównaniu do standardowej wersji. Wszystkie części maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 Cr-Ni . Działa na gaz ziemny lub gaz płynny. Stosowane są palniki MELTEM R-4. Zawory gazowe Systemu Bezpieczeństwa automatycznie odcinają dopływ gazu po zgaszeniu palników. Silnik można obracać z prędkością 1 obr/min w prawo lub w lewo. Silnik jest chłodzony powietrzem i chroniony osłoną termiczną. Druty ochronne wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 310 Cr-Ni (żaroodpornej) i są trwałe. Łatwy do przeprowadzenia ogólnej konserwacji, naprawy i czyszczenia. Chodzący korpus zapewnia łatwość obsługi. 

3 220,00 zł

Opiekacz gazowy MD-4K MELTEM. Wszystkie części maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 Cr-Ni. Stosowane są palniki MELTEM R-3. Zawory gazowe Systemu Bezpieczeństwa automatycznie odcinają dopływ gazu po zgaszeniu palników. Silnik można obracać z prędkością 1 obr/min w prawo lub w lewo. Silnik jest chłodzony powietrzem i chroniony osłoną termiczną. Druty ochronne wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 310 Cr-Ni (żaroodpornej) i są trwałe. Łatwy do przeprowadzenia ogólnej konserwacji, naprawy i czyszczenia. Chodzący korpus zapewnia łatwość obsługi. 

UWAGA! Dostępne dwie wersje: na gaz ziemny lub gaz płynny.

2 640,00 zł

Opiekacz gazowy MD-3 MELTEM. Wszystkie części maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 Cr-Ni . Działa na gaz ziemny lub gaz płynny. Stosowane są palniki MELTEM R-3. Zawory gazowe Systemu Bezpieczeństwa automatycznie odcinają dopływ gazu po zgaszeniu palników. Silnik można obracać z prędkością 1 obr/min w prawo lub w lewo. Silnik jest chłodzony powietrzem i chroniony osłoną termiczną. Druty ochronne wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 310 Cr-Ni (żaroodpornej) i są trwałe. Łatwy do przeprowadzenia ogólnej konserwacji, naprawy i czyszczenia. Chodzący korpus zapewnia łatwość obsługi. 

7 270,00 zł

Opiekacz gazowy - podwójny MB-4TN marki MELTEM. Wszystkie części maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 Cr-Ni. Stosowane są palniki MELTEM R-4. Zawory gazowe Systemu Bezpieczeństwa automatycznie odcinają dopływ gazu po zgaszeniu palników. Silnik można obracać z prędkością 1 obr/min w prawo lub w lewo. Silnik jest chłodzony powietrzem i chroniony osłoną termiczną. Druty ochronne wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 310 Cr-Ni (żaroodpornej) i są trwałe. Łatwy do przeprowadzenia ogólnej konserwacji, naprawy i czyszczenia. Chodzący korpus zapewnia łatwość obsługi. 

UWAGA! Dostępne dwie wersje: na gaz ziemny lub gaz płynny.

Opiekacze gazowe

Opiekacze gazowe zasilane są gazem z butli. Z tego powodu ich koszt użytkowania jest niższy niż opiekacza elektrycznego, co jest niewątpliwą zaletą. Jest to bardzo ważne w dobrze prosperującej firmie kulinarnej, gdzie urządzenia muszą być cały czas włączone ze względu na ogromną liczbę zamówień. Minusem jest jednak to, że trzeba mieć wystarczająco dużo miejsca, aby zainstalować gazowy opiekacz do kebabów. Decydując się na wybór tego typu opiekacza należy zainwestować w sprzęt renomowanej marki, ponieważ źle dobrany piecze nierównomiernie. Czas gotowania może być również dłuższy, co z pewnością nie wpłynie pozytywnie na opinie klientów restauracji.

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło