Płyty grillowe

Sortuj wg:

Płyty grillowe...

Wysokiej jakości płyty grillowe elektryczne...

Płyty grillowe gazowe

Wysokiej jakości płyty grillowe gazowe W wielu...

Grille lawowe

Płyty grillowe stanowią niezastąpiony element...

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-12 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Płyty grillowe

Wysokiej jakości płyty grillowe gastronomiczne

W Polsce potrawy z grilla cieszą się bardzo dużą popularnością. Jednak pogoda nie zawsze niestety pozwala na grillowanie na świeżym powietrzu. Z pomocą przychodzą w tym przypadku nasze płyty grillowe gastronomiczne. Dzięki nim można cieszyć się smacznymi daniami z grilla przez cały rok. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz urządzenia idealne do Twojego lokalu gastronomicznego.

Jakie zalety mają płyty grillowe gastronomiczne?

Płyty grillowe gastronomiczne bywają elektryczne i gazowe. Można wybrać sposób zasilania urządzenia odpowiednio do możliwości danego lokalu. Płyty grillowe gazowe nie generują zbyt wysokich rachunków. To ważna informacja dla osób, które będą je użytkować w intensywny sposób. Jednak to płyty grillowe elektryczne uchodzą za łatwiejsze w montażu i późniejszej eksploatacji. Nie wymagają żadnej szczególnej konserwacji. Warto o tym pamiętać podczas dokonywania zakupów.

Jak działają płyty grillowe gastronomiczne?

W praktyce płyty grillowe mogą mieć dwie różne powierzchnie przeznaczone do grillowania. Bywają one idealnie gładkie lub ryflowane. Przy ich pomocy przygotowywać można różne rodzaj ryb, warzyw i mięs. Specjalne płyty grillowe są przeznaczone do burgerów. Pozwalają na podpiekanie bułek. Płyty grillowe gastronomiczne to ciekawe rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w wielu restauracjach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Funkcjonalne i wydajne płyty grillowe gastronomiczne

W naszym sklepie internetowym znaleźć można jedynie urządzenia sprawdzonych marek. Sprzedawane przez nas płyty grillowe gastronomiczne są wytrzymałe i z pewnością będą bezawaryjnie służyć przez wiele lat. Szczególną uwagę warto zwrócić na płyty grillowe elektryczne, bo są proste w montażu i obsłudze. Do wyboru są modele gładkie i ryflowane. Nie sprawiają większych problemów w zakresie utrzymania w czystości.

Na jaką płytę grillową gastronomiczną warto się zdecydować?

Przy zakupie płyty grillowej do lokalu gastronomicznego kluczowe znaczenie ma sposób zasilania urządzenia. Do wyboru są płyty gazowe i elektryczne. Oba typy cieszą się na rynku sporą popularnością, warto więc mieć na uwadze wygodę ich użytkowania. Sprzęty zasilane sieciowo są dobrym rozwiązaniem w pomieszczeniach zamkniętych. W przypadku płyt gazowych największą zaletą są niskie koszty eksploatacyjne związane z ich używaniem.

Płyty grillowe idealne do każdego lokalu gastronomicznego

Podczas dokonywania wyboru dobrze jest zastanowić się, ile potraw będzie jednocześnie przygotowywanych na płycie. Oferujemy płyty grillowe gastronomiczne zróżnicowanej wielkości. Model odpowiedni do swoich potrzeb znajdzie zatem właściciel dużej restauracji czy niewielkiego baru szybkiej obsługi. Wszystkie nasze urządzenia pochodzą od renomowanych producentów. Są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i funkcjonalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło