Opiekacze elektryczne

Sortuj wg:

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

 Opiekacz elektryczny E3 POTIS
  • gorąca cena
Pionowy opiekacz elektryczny E3 niemieckiej marki POTIS o jednorazowym wsadzie do 50 kg . Przeznaczony jest do przyrządzania dużych sztuk...
BRUTTO:
5 200,00 zł
NETTO:
4 227,64 zł
 Opiekacz elektryczny ME-4 MELTEM
  • gorąca cena
Opiekacz elektryczny  ME-4  marki   MELTEM. Wszystkie części maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej  AISI 304 Cr-Ni .  Silnik można obracać z...
BRUTTO:
3 950,00 zł
NETTO:
3 211,38 zł
 Opiekacz elektryczny ME-6 MELTEM
  • gorąca cena
  • bestseller
Opiekacz elektryczny  ME-6  marki   MELTEM. Wszystkie części maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej  AISI 304 Cr-Ni .  Silnik można obracać z...
BRUTTO:
4 300,00 zł
NETTO:
3 495,93 zł
 Opiekacz elektryczny ME-7 MELTEM
  • gorąca cena
Opiekacz elektryczny  ME-7  marki   MELTEM. Wszystkie części maszyny wykonane są ze stali nierdzewnej  AISI 304 Cr-Ni .  Silnik można obracać z...
BRUTTO:
5 400,00 zł
NETTO:
4 390,24 zł

Opiekacze elektryczne

Wysokiej klasy elektryczne opiekacze do kebaba 

Jeśli marzysz o własnej restauracji bliskowschodniej czy bałkańskiej, powinieneś wiedzieć, jak dużą rolę odgrywa w tym przypadku opiekacz do kebaba elektryczny. To urządzenie wielofunkcyjne, które pozwala na przyrządzenie wielu rodzajów mięsa. Opiekacze elektryczne wykorzystują elektryczne ogrzewacze. Nie wymagają stosowania żywego ognia, co czyni je bardzo bezpiecznymi w użytkowaniu. 

Opiekacz do kebaba - elektryczny czy gazowy?

W naszej ofercie znaleźć można elektryczne i gazowe opiekacze do kebaba. Oczywiście każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Urządzenia elektryczne są łatwiejsze w obsłudze i bezpieczniejsze w eksploatacji niż sprzęty gazowe. Można ich używać zawsze, bo w tym przypadku nie jest konieczne podłączenie gazu. Pojawiają się jednak opinie, że opiekacze elektryczne mogą nieco wysuszać mięso. To jednak kwestia, która nie jest przesądzona. 

Czym opiekacze elektryczne różnią się od gazowych?

Na jaki opiekacz do kebaba postawić - elektryczny czy gazowy? W dużej mierze wybór to kwestia osobistych upodobań i preferencji w tym zakresie. Smaczne i chrupiące mięso można upiec zarówno w opiekaczu gazowym, jak i elektrycznym. Trudno jednoznacznie wskazać, który sprzęt jest lepszy. Zdaniem niektórych osób urządzenia elektryczne działają nawet w sposób bardziej równomierny. W rzeczywistości jednak najważniejszy jest wybór sprzętu renomowanej marki. 

Na jaki opiekacz do kebaba elektryczny się zdecydować? 

Znaczenie ma tutaj kilka podstawowych kwestii. Warto sprawdzić ilość stref grzewczych czy możliwość ich regulowania, a także moc grzałek. Dość istotna jest ponadto waga czy rozmiar mięsa i jego maksymalna średnica. Kolejnym elementem są dodatkowe bagnety, które mogą wchodzić w skład zestawu podstawowego. Na skutek użytkowania urządzenie potrzebować może serwisowania. Tutaj dobrze jest zaznajomić się z tematem dostępności części zamiennych. 

Elektryczne opiekacze do kebaba - czym mogą się różnić?

Elektryczne opiekacze do kebaba mogą być wyposażone w napęd górny lub dolny. Urządzenia z napędem górnym mają prostą budowę i są bezproblemowe w serwisowaniu. Są także rozwiązaniem tańszym niż opiekacze z napędem dolnym. Napęd dolny ma jednak tę zaletę, że jest odizolowany od źródła wysokiej temperatury. Przekłada się to na jego dużą trwałość. Pod względem konstrukcji takie sprzęty są bardziej skomplikowane. Niekiedy istnieje możliwość montażu dodatkowych osłon bocznych, które koncentrują ciepło na mięsie. 

Opiekacze elektryczne do kebaba renomowanych marek

W naszym sklepie internetowym mamy w ofercie elektryczne opiekacze do kebaba renomowanych marek np. Potis i Maltem. Są to sprzęty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mają odpowiednie certyfikaty dopuszczające je do użytkowania w lokalach gastronomicznych. Są łatwe do utrzymania w czystości i cechują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do zakupów. 

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło