Kuchnia

Sortuj wg:

Garnki

Wysokiej jakości garnki dla gastronomii  Oferowane...

Patelnie

Wysokiej jakości patelnie gastronomiczne  W...

Szpatuły

Wysokiej jakości szpatuły gastronomiczne Szpatułki...

Szczypce

Wysokiej jakości szczypce gastronomiczne  Na...

Pojemniki GN

Wysokiej jakości pojemniki gastronomiczne GN...

Noże i ostrzałki

Wysokiej klasy noże do gastronomii Dobre noże do...

Deski do krojenia

Wysokiej jakości deski do krojenia gastronomiczne...

Przybory do pizzy

Wysokiej jakości przybory do pizzy Przybory do...

Pojemniki na ciasto

Wysokiej jakości pojemniki na ciasto do pizzy...

Przybory kuchenne

Wysokiej jakości przybory kuchenne  Przybory...

Termosy do napojów

Praktyczny i funkcjonalny termos - catering na wysokim...

Jest 306 produktów.

Pokazano 1-12 z 306 pozycji

Aktywne filtry

Kuchnia

Profesjonalne wyposażenie kuchni gastronomicznej 

Wyposażenie kuchni restauracji czy innego lokalu gastronomicznego to spore wyzwanie. Tymczasem to kuchnia jest w tym przypadku najważniejsza i to od jakości wybranego do niej sprzętu zależy w dużej mierze poziom serwowanych dań czy szybkość obsługi. Na jakie akcesoria kuchenne warto postawić? Jak powinno wyglądać profesjonalne wyposażenie kuchni gastronomicznej? 

Niezbędne w każdej restauracji akcesoria kuchenne 

Nie sposób nie wspomnieć na początku o takich podstawowych akcesoriach kuchennych jak noże, garnki, patelnie, naczynia, deski do krojenia, rondle czy termosy do napojów. Bez tego typu produktów praca w profesjonalnej kuchni byłaby po prostu niemożliwa. Inną kategorią produktów są akcesoria wspomagające pracę personelu. Wymienić tutaj warto profesjonalne wagi czy ostrzałki do noży. Znajdziesz je oczywiście w naszym doskonale wyposażonym e-sklepie. 

Wysokiej klasy pojemniki gastronomiczne GN a wyposażenie kuchni restauracji

Mówiąc o profesjonalnym wyposażeniu kuchni, trzeba wspomnieć o pojemnikach gastronomicznych GN. Wykorzystywane one są do przechowywania żywności, ale bez utraty ciepła przygotowanych potraw. Przychodzą z pomocą także w transporcie. W naszej ofercie mamy wysokiej jakości pojemniki GN ze stali nierdzewnej oraz poliwęglanu. Cechują się one zróżnicowaną pojemnością. Wyposażenie kuchni gastronomicznej powinno poza tym obejmować innego typu pojemniki. 

Standardowe naczynia gastronomiczne - garnki i patelnie

Na profesjonalne wyposażenie kuchni składają się także naczynia np. patelnie i garnki. Warto na nie zwrócić szczególną uwagę, bo to od nich w dużej mierze zależy to, czy potrawa się uda. Stąd w naszej ofercie znaleźć można różnego typu rondle, cedzaki, patelnie, garnki nierdzewne, miski czy wiadra. Stawiamy na produkty wytrzymałe, żywotne i łatwe do utrzymania w czystości. Warto bowiem inwestować w naczynia, które będą wykorzystywane przez długie lata. 

Jak powinno wyglądać wyposażenie kuchni gastronomicznej?

Nie da się ukryć, że wyposażenie kuchni gastronomicznej inne będzie w pizzerii, a inne w luksusowej restauracje serwującej dania azjatyckie. Już sam typ kuchni determinuje wybór urządzeń, chociaż nie jest to kwestia najważniejsza. Warto już na samym początku wiedzieć, co w kuchni będzie gotowane i z użyciem jakich technik. Odpowiednio dobrane naczynia i akcesoria kuchenne sprzyjają szybkiej, profesjonalnej obsłudze. 

Co musi się znaleźć na wyposażeniu kuchni restauracji?

Nie ma dobrze wyposażonej kuchni restauracji bez odpowiednich akcesoriów - przyborów kuchennych. Ułatwiają one przygotowywanie potraw i jednocześnie rozwiązują wiele problemów z ich serwowaniem czy porcjowaniem. Nasze akcesoria z pewnością usprawnią wiele procesów zachodzących w profesjonalnej kuchni. Są to np. różnego rodzaju noże, szczypce, obieraczki, łyżki kuchenne, szpatułki, chochle i wiele innych elementów. Wyposaż z nami swoją kuchnię od A do Z. 

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło