Patelnie

Sortuj wg:

Jest 102 produktów.

Pokazano 1-12 z 102 pozycji

Aktywne filtry

Patelnie

Wysokiej jakości patelnie gastronomiczne

W profesjonalnej kuchni najważniejsza jest niezawodność. Znaczenie ma w tym przypadku nie tylko doświadczona i zgrana ekipa, ale także narzędzia, którymi dysponuje. To często od ich jakości i funkcjonalności zależy to, jak sprawnie działa zaplecze kuchenne. Ogromnie ważne są tutaj patelnie gastronomiczne - patelnie teflonowe i patelnie ze stali nierdzewnej. Muszą się one znaleźć na wyposażeniu każdego lokalu gastronomicznego, niezależnie od jego wielkości i profilu działalności.

Jakie patelnie są wykorzystywane w gastronomii?

Patelnie to ważny element w każdym lokalu gastronomicznym. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że jest to dość szeroka kategoria produktów. Obejmuje m.in. patelnie teflonowe i te wykonane ze stali nierdzewnej czy patelnie na indukcję. Poszczególne modele różnić się też mogą kształtem czy wielkością. Dlatego dobrze jest na starcie określić profil działalności i zastanowić się, do czego patelnie mają być właściwie wykorzystywane.

Jakie zalety mają gastronomiczne patelnie dla profesjonalistów?

Oferowane przez nas patelnie to produkty tworzone z wysokiej jakości materiałów w oparciu o technologie usprawniające smażenie. Mają nieprzywierające powłoki i pozwalają na smażenie bez tłuszczu. Prym wiodą w tym przypadku patelnie teflonowe. Wyposażone są w nienagrzewające się uchwyty i świetnie utrzymują ciepło. Są to patelnie na indukcję i inne typy kuchenek. Nie sprawiają problemów w zakresie utrzymania w czystości.

Czym charakteryzują się patelnie gastronomiczne?

Przede wszystkim patelnie stworzone z myślą o gastronomii są przystosowane do intensywnej eksploatacji. Cechują się niezwykłą trwałością. Często mają spore rozmiary, a więc umożliwiają przygotowywanie naprawdę sporych porcji jedzenia. Produkowane są z materiałów w 100% bezpiecznych dla konsumentów. Doskonałym przykładem mogą być wytrzymałe patelnie ze stali nierdzewnej. To inwestycja na długie lata.

Obowiązkowy element wyposażenia kuchni - patelnie

Wysokiej jakości patelnie renomowanych marek to najlepszy wybór w przypadku restauracji i innych lokali gastronomicznych. Obecnie prym na rynku wiodą patelnie teflonowe i patelnie ze stali nierdzewnej. Można je użytkować przez długi czas bez obaw o utratę jakości. Większość z nich doskonale sprawdza się na wszystkich rodzajach kuchenek. Są to często patelnie na indukcję. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele klasyczne, które potrzebne są w każdej kuchni.

Dlaczego wybór dobrej patelni do kuchni jest tak ważny?

Patelnie muszą się znaleźć na zapleczu kuchennym każdego lokalu gastronomicznego. Służą głównie do smażenia, czasem do duszenia i grillowania. Dobrej klasy modele zapewniają przygotowanie idealnych potraw, co w przypadku restauracji na ogromne znaczenie. W kuchni warto mieć kilka różnych patelni o zróżnicowanej wielkości. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz naczynia idealne do swojej restauracji.

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło