Syfony, naboje i maszyny do bitej śmietany

Sortuj wg:

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Syfony, naboje i maszyny do bitej śmietany

Syfon do bitej śmietany

Syfony do bitej śmietany to urządzenia, które świetnie sprawdzają się w sytuacjach gdzie bita śmietana serwowana jest nieco rzadziej niż na przykład w cukierniach czy kawiarniach. Bita śmietana umieszczona w syfonie do tego przeznaczonym, sprawia, iż zachowuje ona swoją świeżość oraz dzięki temu może być serwowana przez kilka dni.

Naboje do bitej śmietany

Naboje do bitej śmietany to nieodłączny element syfonów gastronomicznych. To właśnie dzięki nabojom do bitej śmietany, dochodzi do metamorfozy dzięki której płynna śmietanka zamienia się w kremową i puszystą piankę. Jeden taki nabój może spienić do pół litra płynnej śmietanki. Raz użyty nabój nie nadaje się do ponownego napełnienia. Zazwyczaj kupione naboje pasują do wszystkich syfonów dostępnych na rynku, to jest do syfonów takich firm jak: Kayser, ISI, Hendi, Revolution, Liss czy Mosa.

Maszyny do bitej śmietany

W sytuacjach gdy w naszym lokalu mamy większe zapotrzebowanie na bitą śmietanę dobrym pomysłem może być inwestycja w maszynę do bitej śmietany. Maszyny tego typu posiadają zbiornik o pojemności od 1 do 5 litrów. Wydajność takich urządzeń zależnie od danego modelu oscyluje w zakresie od 50 do 300 litrów śmietany na godzinę! Maszyny do bitej śmietany posiadają własny agregat chłodniczy, oraz sterowane są elektronicznie. Niektóre z lepszych modeli maszyn do bitej śmietany posiadają program samoczyszczący, dzięki czemu możemy zaoszczędzić wiele czasu.

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło