Wagi

Sortuj wg:

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

 Waga gastronomiczna do 15kg / 1g HENDI 580233
  • gorąca cena
Waga gastronomiczna marki Hendi jest jednym z uniwersalnych elementów w każdym lokalu gastronomicznym. Pozwala na pomiar do 15 000 g z dokładnością...
BRUTTO:
166,05 zł
NETTO:
135,00 zł

Wagi

Waga kuchenna w gastronomii

Funkcjonalna waga kuchenna to jeden z filarów sprawnej pracy w kuchni. To właśnie dzięki wadze, możemy z dużą dokładnością odmierzyć wagę produktów potrzebnych nam do przyrządzania wszelakich potraw. Jaką wagę kuchenną wybrać byśmy byli zadowoleni? To zależy do jakich celów będzie nam potrzebna, głównym kryterium przy wyborze będzie na przykład jej maksymalne obciążenie.

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze wagi?

Rodzaj wag kuchennych to jedno z podstawowych kryteriów podczas wyboru wagi kuchennej do naszej gastronomii. Rodzaj wagi mówi nam do jakich warunków jest ona przystosowana. Najczęściej do wyboru mamy takie wagi jak: elektroniczne, spożywcze czy sklepowe. Elektroniczna waga kuchenna to najczęściej wybierana do domowego kuchennego asortymentu. Zazwyczaj jej maksymalne obciążenie to do około 5 kilogramów. W domowych warunkach zazwyczaj jest to wystarczające, zaś gdy mowa o lokalach gastronomicznych, okazuje się, iż może być wręcz przeciwnie. W tym wypadku waga spożywcza czy sklepowa okazuje się być idealnym rozwiązaniem. Niektóre wagi kuchenne mają możliwość ważenia nawet do 40-50kg! Maksymalny załadunek to jedno z najważniejszych parametrów, dlatego też warto zawczasu dowiedzieć się jakiego sprzętu nam potrzeba. Dokładność pomiaru to kolejny punkt przy którym warto się zastanowić. Niektóre wagi potrafią mierzyć z dokładnością nawet do 1/10 grama, lecz zazwyczaj pomiar z dokładnością do 1 grama jak najbardziej wystarcza w warunkach gastronomicznych. Precyzyjna waga kuchenna bardziej sprawdza się choćby w zakładach jubilerskich, gdzie każdy karat[0,2g] ma znaczenie! Przy wyborze wagi warto również zwrócić uwagę na to czy waga posiada takie funkcje jak: przeliczanie pomiarów w różnych jednostkach, wskaźnik poziomu baterii, minutnik czy termometr.

Oferta AMG Gastro

Waga kuchenna dobrej jakości pozwala na sprawne działanie w kuchni. W naszym sklepie oferujemy wagi elektroniczne sprzyjające w gastronomii. Najlepsza waga kuchenna to taka, która sprosta Twoim oczekiwaniom, jeśli nie jesteś pewny co do wyboru, skontaktuj się z Nami - z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania! W naszej ofercie posiadamy wytrzymałe elektroniczne wagi , przystosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. Sprzęt zakupiony w naszym sklepie posłuży Ci na wiele lat, sprawdź sam!

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło