Płyty grillowe gazowe

Sortuj wg:

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Płyty grillowe gazowe

Wysokiej jakości płyty grillowe gazowe

W wielu polskich domach spotkać się można z popularnymi grillami węglowymi. Jednak nie jest to jedyne rozwiązanie dostępne obecnie na rynku. Płyty grillowe gazowe od wielu lat królują w lokalach gastronomicznych. Na posesjach prywatnych z kolei coraz częściej pojawiają się grille gazowe. Dzięki nim zapomnieć można o problemie nadmiernego dymu czy konieczności dosypywania do grilla węgla drzewnego lub brykietu. 

Czym cechują się płyty grillowe gazowe?

W przypadku płyt gazowych grillowanych źródłem ognia są palniki zasilane gazem. Bardzo ważną informacją jest to, że na ruszcie nie ma miejsca bezpośredni kontakt produktów spożywczych z płomieniami. Ewentualny tłuszcz i soki wydobywające się z grillowanych potraw spływają na specjalną blachę. Sprawia ona przy okazji, że płyny parują, a dania zyskują niepowtarzalny smak i aromat. Grillowe płyty gazowe na ogół zasilane są z butli. 

Dlaczego płyty grillowe gazowe to świetny wybór?

Płyty grillowe gazowe pozwalają na osiągnięcie aromatu i smaku potraw przygotowywanych na żywym ogniu w pomieszczeniach. To innowacyjna technologia, która pozwala cieszyć się idealnie wysmażonymi stekami czy grillowanymi warzywami. Docenią to z pewnością goście restauracji. Płyty grillowe nie są trudne w obsłudze. Pod wieloma względami wygrywają z klasycznymi, dymiącymi grillami. Dodatkowo bez obaw wykorzystywać je można przez cały rok. 

Płyty grillowe gazowe do lokali gastronomicznych

Polacy uwielbiają potrawy z grilla. Są one smaczne i można je bardzo szybko przygotować. To dobra propozycja dla osób, które cenią sobie zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Nasze płyty gazowe grillowe to świetna alternatywa dla klasycznych grilli. Są od nich wygodniejsze w użytkowaniu i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Na gazowych płytach przygotowywać można nie tylko kiełbasy oraz mięsa, ale i warzywa czy ryby. Są to więc urządzenia wielofunkcyjne. 

Profesjonalne płyty grillowe gazowe i ich zastosowanie

Dostępne w naszym sklepie internetowym płyty grillowe gazowe sprawdzą się doskonale w wielu lokalach gastronomicznych. Są to urządzenia wykonane z materiałów trwałych i higienicznych. Odpowiednio czyszczone i konserwowane posłużą z pewnością przez wiele lat. Dużą ich zaletą jest możliwość regulacji temperatury, a także szybkie nagrzewanie i utrzymywanie ciepła. Z naszą pomocą możesz poszerzyć menu swojej restauracji o dania z grilla. 

Płyty grillowe gazowe sposobem na zdrowe grillowanie

Potrawy z grilla są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Eksperci uważają je za lepszy wybór niż mięsa smażone tradycyjnie na tłuszczu. Dlatego grillowanie dania znaleźć można w ofercie coraz większej liczby restauracji. To ważna informacja, bo konsumenci zwracają obecnie dużą uwagę na zdrowe odżywianie. Do przygotowywania potraw z grilla w lokalach gastronomicznych służą m.in. płyty grillowe gazowe. Znaleźć je można w szerokiej ofercie naszego sklepu online.

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło