Stoły chłodnicze i mroźnicze

Sortuj wg:

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-12 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Stoły chłodnicze i mroźnicze

Gastronomiczne stoły chłodnicze i mroźnicze

Stoły chłodnicze i mroźnicze to nieodłączny element profesjonalnej gastronomii. Działają one na zasadzie szaf chłodniczych i służą swoją pomocą w pomieszczeniach produkcyjnych jak i w ekspedycji. To dzięki nim mamy możliwość na długotrwałe przechowywanie żywności, co w gastronomii jest bardzo istotnym czynnikiem. Stoły chłodnicze z górnej półki potrafią zaoszczędzić nam czasu spełniając rolę zarówno blatu roboczego jak i urządzenia chłodzącego czy zamrażającego.

Profesjonalne stoły chłodnicze w gastronomii.

Od pewnego czasu stoły chłodnicze wykorzystywane w gastronomii to norma. Odpowiednio używany stół chłodniczy może zaoszczędzić nam wiele czasu. Stół chłodniczy wykonany ze stali nierdzewnej to solidne i przemyślane rozwiązanie. Wariantów stołów chłodniczych jest wiele, różnią się od siebie gabarytami oraz parametrami, dzięki temu każdy może znaleźć odpowiednie urządzenie do swojego lokalu. W naszym sklepie można znaleźć zarówno małe stoły chłodnicze jak i znacząco większych rozmiarów jak np. stół chłodniczy trzydrzwiowy czy stół chłodniczy z 6 szufladami. Stoły chłodnicze pozwalają na przyjemną, wygodną i higieniczną pracę w gastronomii, dlatego też polecamy nad zastanowieniem się co do odpowiedniego sprzętu do własnego lokalu!

Stoły mroźnicze w gastronomii.

Śmiało można stwierdzić, iż stoły mroźnicze niezbędne są w sprawnym funkcjonowaniu lokalu gastronomicznego. Każdy ze stołów posiada wbudowany agregat chłodniczy lub chłodzenie centralne. Elektroniczne systemy regulacji pozwalają nam na ustawienie dogodnej dla nas temperatury wewnątrz komór chłodzących a ergonomiczny blat chłodniczy pełni funkcję obszaru roboczego.

Stoły chłodnicze do produkcji pizzy.

Stoły chłodnicze znajdują zastosowanie w większości lokali gastronomicznych. Służą również do innych zadań jak choćby produkcja pizzy. Dzięki nim możemy w łatwy sposób zorganizować sobie powierzchnię roboczą do przygotowania pizzy. Odpowiednio przygotowany stół do produkcji pizzy sprawia, iż mamy pod ręką wszystkie komponenty potrzebne do stworzenia naszej wymarzonej pizzy. Blat stołu wykonany jest ze stali nierdzewnej lub z granitu.

Stoły chłodnicze sałatkowe.

Do urządzeń chłodniczych zaliczamy również stoły chłodnicze sałatkowe. Jak sama nazwa wskazuje służą one do przygotowania oraz przechowywania owoców i warzyw. Sałatkowy stół chłodniczy jest bardzo pomocny, jeśli chcemy w zorganizowany sposób przygotować stanowiska sałatkowe.

Oferta AMG Gastro:

W naszym sklepie internetowym oferujemy przeróżne modele stołów chłodniczych. Zarówno stoły chłodnicze, mroźnicze jak i stoły sałatkowe oraz stoły do produkcji pizzy. Gastronomiczne stoły chłodnicze zapewniają optymalne i bezpieczne warunki przechowywania produktów żywnościowych. Jako sklep internetowy AMG Gastro wychodzimy naprzeciw oczekiwań z bogatą ofertą stołów chłodniczych. U nas znajdziesz stoły chłodnicze najlepszej jakości od renomowanych marek takich jak HENDI oraz YATO.

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło