Lista produktów marki REDFOX

Firma Red Fox to czeska marka, która ma ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji profesjonalnego sprzętu dla gastronomii. Rozbudowana sieć dystrybucji sprawia, że produkty sygnowane logo Red Fox trafiają do lokali i firm na terenie całej Europy. Marka Red Fox jest ściśle powiązana z firmą RM Gastro. Dzięki temu z linii produkcyjnych czeskiego producenta schodzą urządzenia gastronomiczne dopracowane pod względem technologicznym oraz stylistycznym. Jednocześnie firma Red Fox dysponuje własnym centrum rozwoju i innowacji oraz niezależną produkcją.

W jakich punktach gastronomicznych sprawdza się sprzęt Red Fox?

Produkty oferowane przez firmę Red Fox trafiają do lokali gastronomicznych o bardzo zróżnicowanej specyfice. Sprzęt gastronomiczny czeskiego producenta znajduje się na wyposażeniu wielu restauracji, barów typu kebab, burgerowni, cukierni, kawiarni oraz pizzerii. Urządzenia gastronomiczne Red Fox sprawdzają się także w dużych hotelach oraz firmach cateringowych. Zróżnicowanie rozwiązań, modeli i specyfikacji technicznych poszczególnych urządzeń pozwala dopasować sprzęt gastronomiczny do wymagań konkretnego lokalu.

Jaki sprzęt gastronomiczny oferuje firma Red Fox?

Firma Red Fox stworzyło kilka linii produktów, których wspólną cechą jest wysoka jakość i niezawodność. Najlepsze komponenty oraz sprawdzone technologie pozwalają produkować sprzęt, który pomimo intensywnej eksploatacji zachowuje optymalne parametry pracy. W ofercie Red Fox powinieneś zwrócić uwagę na profesjonalne frytkownice, nowoczesne płyty grillowe, kuchnie elektryczne i gazowe, a także kotły. Ważną częścią linii produktów dla gastronomi są też zmywarki, szafy chłodnicze i mroźnicze, krajalnice, zaparzacze i podgrzewacze do żywności. Wysoka wydajność sprzętu została sprawnie połączona z obowiązującymi standardami ekologicznymi. Firma Red Fox oferuje także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla wszystkich urządzeń gastronomicznych. Przejrzyj ofertę i przekonaj się, jakie urządzenia z asortymentu Red Fox sprawdzą się w Twoim lokalu gastronomicznym.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji
  • bestseller
  • gorąca cena

Forma oksydowana FO45 REDFOX

Forma oksydowana marki REDFOX ułatwia pieczenie pizzy, idealna do równomiernego wypieku. Wykonana z blachy o grubości 0,6 mm. Nie należy jej myć w...
70,00 zł
(56.91 netto)

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło