AMG Gastro

Wszystko dla Twojej gastronomii!

left_onas.png

O naszym sklepie

AMG Gastro to sklep internetowy, w którym zapewniamy Państwu wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt gastronomiczny, wyposażenie, akcesoria dla małej i dużej gastronomii, a także profesjonalny serwis. Nasze produkty spełniają wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa. Zapewniamy kompleksowe oraz fachowe podejście do każdego klienta, a nasi specjaliści posiadają do tego potrzebną wiedzę oraz doświadczenie.

Ciągły rozwój!

AMG Gastro rozpoczęło swoją działalność w maju 2020 roku. Od samego początku naszym celem było serwowanie usług na najwyższym poziomie, do każdego Klienta podchodząc priorytetowo. Pomimo młodego wieku cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów i ciągle rozwijamy się aby jak najlepiej spełniać Wasze oczekiwania. Świadomo stawiamy na ciągły rozwój naszego personelu poczynając od magazynierów, kończąc na serwisantach.

right_onas.png
Praca w kuchni

Szeroki wachlarz produktów

W sklepie AMG Gastro znaleźć można bardzo szeroką ofertę produktów w branży gastronomicznej. Mamy do zaoferowania tysiące produktów, a ich liczba ciągle wzrasta! Dzięki naszemu zapleczu magazynowemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkty zadowalająco szybko - doskonale wiemy, iż nieraz produkt jest potrzebny "na wczoraj". Zakres naszej oferty obejmuje kompletne wyposażenie kuchni, restauracji oraz baru. Gdy mowa o obróbce mechanicznej lub termicznej jak najbardziej jesteśmy w stanie zaoferować niejedno ze sprzyjających rozwiązań. Jak dobrze wiadomo wiele z lokali gastronomicznych oferuje pizzę oraz kebab. Nie jest to dla nas zaskoczeniem dlatego też w naszym sklepie można również znaleźć niezbędny do tego asortyment taki jak piec do pizzy, noże elektryczne czy opiekacze.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej obszernej oferty, a w razie zapytań do kontaktu telefonicznego!

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło