OEM - Piec do pizzy modułowy dwukomorowy SUPERTOP 635

OEM - Piec do pizzy modułowy dwukomorowy SUPERTOP 635

kod produktu: OM07259-2

Elektryczny piec do pizzy modułowy dwukomorowy OEM Supertop 635

Supertop to nowa seria pieców do pizzy od prestiżowej firmy OEM o najwyższej wydajności oferowanej do tej pory na rynku. Minimalistyczny design i zaawansowana technologia pieca jest na najwyższym poziomie ze względu na jego parametry techniczne i wydajność. Dzięki sześciu różnym strefom grzania gwarantuje doskonałe wypieczenie pizzy, ograniczając interwencję operatora do minimum. Piekarnik modułowy o maksymalnej mocy dla niezwykłej wydajności pieczenia o pojemności pizzy 35 cm Ø dostępny w komorach 435, 635S, 635L i 935 z możliwością układania do trzech pieców w kolumnie!

71 500,00 zł
OM07259-2
10 Przedmioty
(58130.081301 netto)
Ilość

dostepny Produkt dostępny
zwrot 14 dni na zwrot towaru
serwis Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny
fachowe Fachowe doradztwo

Najwyższa moc zapewniająca wyjątkową wydajność pieczenia

Staranny projekt i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne sprawiają, że nasz piec z serii SuperTop jest królem wszystkich pizzerii. W wersjach jedno, dwu i trzy komorowych doskonale nadaje się do lokali o dużej produkcji, wymagających wysokiej wydajności. Jego wyjątkowa moc (temperatura do 450 °C) gwarantuje wydajność pieczenia. Cyfrowy panel sterowania wyposażony jest w specjalne pokrętło wyboru, które pozwala ustawić parametry pieca w niezwykle intuicyjny i przyjazny dla użytkownika sposób. Supertop daje możliwość pełnej i niezależnej kontroli grzałek dolnych i górnych w 3 obszarach (przód, środek, tył), zapewniając równomierne pieczenie pizzy i ograniczając interwencje operatora do minimum. Supertop to także stylowy, wszechstronny piec: przedni panel wykonany jest ze stali nierdzewnej, dodatkowo występuje w kilku kolorach, idealnie dopasowując się do konceptu Twojego lokalu!


Średnia wydajność godzinowa*

pizza z pieca supertop

Pizza ø 30-35 cm 34/h Pizza ø 45 cm 15/h Tacka 60 x 40 cm 7/h

Pizza ø 30-35cm

120/h

Pizza ø 50cm

24/h

Tacka 60x40cm

16/h

*Podane wartości są wartościami średnimi i przybliżonymi.


Cechy charakterystyczne pieca SuperTop

TEMPERATURA DO 450 °C

Jego moc zapewnia wyjątkową wydajność pieczenia. Zbudowany w całości ze stali nierdzewnej AISI 430, wypieka produkt perfekcyjnie.

MODUŁOWOŚĆ

Dostępny w różnych rozmiarach w wersjach jedno, dwu i trzy komorowych.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Idealny do wysokiej produkcji. Największy model (935) upiecze jednocześnie 9 pizz o śr. 35 cm, 4 pizze o śr. 50 cm lub 4 tace (60 x 40 cm) w jednej komorze.

STEROWANIE CYFROWE

Cyfrowy panel sterowania posiada 7-calowy ekran i praktyczne pokrętło wyboru, umożliwiające ustawienie wymaganych parametrów i funkcji w intuicyjny, przyjazny dla użytkownika sposób.

KONTROLA TEMPERATURY I ZUŻYCIA ENERGII

Mikroprocesor steruje 6 różnymi strefami grzania (3 na górze i 3 na dole).

PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA I ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

Prosty, intuicyjny interfejs umożliwia wybór spośród gotowych programów lub ustawienie własnych ulubionych parametrów pieczenia. Posiada również funkcję automatycznego włączania i samooczyszczenia (pyroliza).

INTELIGENTNY ASYSTENT

Przy pomocy autoryzowanego technika marki OEM można aktywować zarówno funkcję pozwalającą szybciej osiągnąć żądaną temperaturę przy pierwszym rozruchu pieca każdego dnia roboczego, jak i asystenta pieczenia - funkcję pomagającą zachować podręcznikowe zasady wypieku w zależności od wymagań klienta.

DOSKONAŁA WENTYLACJA

Zintegrowany wentylator zapewnia bardzo dobre usuwanie oparów z pieczenia wewnątrz każdej z komór, usuwając nadmiar wilgoci i zapobiegając gromadzeniu się jej resztek wewnątrz. Prace wentylatora można kontrolować ręcznie lub skorzystać z funkcji pracy automatycznej.

KONSERWACJA Z DOSTĘPEM OD PRZODU

Dzięki zdejmowanemu panelowi czołowemu technik może z łatwością przeprowadzać rutynową konserwację powierzchni do pieczenia oraz nadzwyczajną konserwację elementów grzejnych i elektronicznych.


sterownik supertop

Panel sterowania

Niezwykle intuicyjny cyfrowy panel sterowania umożliwia bezproblemową obsługę wszystkich funkcji pieca.

Temperatura widoczna jest przez cały czas na dużym wyświetlaczu, a pokrętło wyboru pozwala szybko sprawdzić i dostosować wszystkie ustawienia.

Ponadto system automatycznego włączania pozwala ustawić dwie niezależne godziny rozpoczęcia grzania w ciągu dnia roboczego co umożliwia planowanie pracy i oszczędzanie energii.

Panel posiada port USB, który może być używany do monitorowania żywotności pieca (Ustawienia użytkownika – Ustawienia serwisowe), przesyłania i pobierania przepisów, aktualizacji oprogramowania lub zapisywania danych.


Dane techniczne:

  • Model: SUPERTOP 635/2
  • Waga netto: 322 [kg]
  • Pobór mocy: 10,2 [kW/h]
  • Napięcie: 400 [V] / 50 [Hz]
  • Moc znamionowa: 21 [kW]
  • Wymiary komory (Szer. x Gł. x Wys.): 75,9 x 108,8 x 14 [cm]
  • Wymiary zewnętrzne (Szer. x Gł. x Wys.): 108,3 x 151,5 x 78 (+19)* [cm]

*wysokość kominaUWAGA!

Piec jest standardowo bez podstawyJest możliwość dokupienia dedykowanej podstawy pod piec. Wybór możecie Państwo dokonać zaglądając niżej w sekcję „podobne produkty”

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło