Opiekacz, toster do zapiekanek na podczerwień BAR 2000 ROLLER GRILL

Opiekacz, toster do zapiekanek na podczerwień BAR 2000 ROLLER GRILL

kod produktu: BAR 2000

Opiekacz na podczerwień (kwarcowy) BAR 2000 firmy ROLLER GRILL to technologiczne arcydzieło, które przynosi zaawansowane możliwości kulinarne do Twojej gastronomii. Jego innowacyjny design, wysoka wydajność i wszechstronność sprawiają, że jest niezastąpionym urządzeniem zarówno w profesjonalnych kuchniach. Ciesz się wygodą, szybkością i precyzją opiekania na podczerwień dzięki urządzeniu BAR 2000.

2 067,00 zł
BAR 2000
4 Przedmioty
(1680.487805 netto)
Ilość

dostepny Produkt dostępny
zwrot 14 dni na zwrot towaru
serwis Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny
fachowe Fachowe doradztwo
Opiekacz na podczerwień BAR 2000 to rewolucyjne urządzenie kuchenne, które łączy nowoczesną technologię z wygodą użytkowania. Dzięki trzem rampom z dwoma kwarcowymi promiennikami podczerwieni, ten elektryczny toster zapewnia wyjątkowe osiągi kulinarnie, bez konieczności rozgrzewania, emitowania dymu czy powstawania nieprzyjemnych zapachów. Zaprojektowany do przygotowywania różnego rodzaju przekąsek, kwarc na podczerwień wytwarza nieszkodliwe promieniowanie o temperaturze 1050°C, zapewniając szybkie i dokładne gotowanie w rdzeniu potraw.

Wykonany ze stali nierdzewnej, ten toster jest wyposażony w opatentowaną siatkę ochronną, która chroni kwarc na podczerwień, gwarantując ich długotrwałe i optymalne działanie. Innowacyjny design zapewnia, że będziesz mógł cieszyć się korzyściami wynikającymi z pieczenia na podczerwień przez wiele lat.

Profesjonalny toster BAR 2000 pozwala rozszerzyć repertuar kulinarnej kreatywności. Zdolny do przygotowania nawet 300 tostów na godzinę, doskonale sprawdza się zarówno w użytku domowym, jak i w profesjonalnych kuchniach. Dzięki kompaktowym rozmiarom, idealnie wpasowuje się w każdą kuchnię, oszczędzając cenną przestrzeń na blacie.

Toster kwarcowy oferuje szeroki zakres możliwości kulinarnej ekspresji. Od odgrzewania croque-monsieur, quiche lub pizzy, przez zrumienianie zupy cebulowej, zapiekanki jajecznej i zapiekanek, aż po opiekanie wszystkich rodzajów chleba - zarówno w długich, jak i okrągłych kromkach, grubszych lub cieńszych. Dodatkowo, sprawnie rozmraża zamrożone potrawy, zapewniając wygodę dla zabieganych.

Wyposażony w przyjazne dla użytkownika funkcje, BAR 2000 gwarantuje łatwą obsługę. Przełącznik ramp kwarcowych na podczerwień pozwala dostosować proces gotowania do indywidualnych preferencji. 15-minutowy timer z blokadą umożliwia nieprzerwane użytkowanie, a lampki kontrolne dostarczają czytelnych informacji o statusie gotowania. Toster posiada także tackę na okruchy, co ułatwia utrzymanie porządku w kuchni i zapewnia optymalną wydajność urządzenia.

Aby jeszcze bardziej ułatwić i urozmaicić Twoje doświadczenie, do urządzenia BAR 2000 za dodatkową opłatą możesz nabyć szczypcę do kanapek (F01013), umożliwiającą jeszcze wygodniejsze przygotowanie i spożywanie pysznych potraw.

Dane techniczne:

  • Moc: 3 kW
  • Waga: 11 kg
  • Napięcie: 230 V
  • Przydatna wysokość: 2x (75 mm)
  • Wymiary zewnętrzne: 450 x 300 x 420 mm
  • Powierzchnia pieczenia: 2x (350 x 240 mm)

Rejestracja

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło